TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Binnenkort gaat het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start, maar van wie er allemaal een portret wordt gemaakt was nog niet duidelijk. Tot nu, want presentator Özcan Akyol heeft zojuist nieuwe namen bekendgemaakt.
Het is een mooi gevarieerd rijtje.
Sterren op het Doek
Voor ieder wat wils dit seizoen tijdens Sterren op het Doek, want het scala aan gasten is erg breed. Eus maakte in zijn nieuwsbrief bekend dat we ook presentatrice Martine van Os, acteur/zanger Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten voorbij zien komen.
Eerder werden al oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo en zangeres Anita Meyer aangekondigd als gasten die in het nieuwe seizoen te zien zullen zijn.
Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20:40 uur op NPO 2 te zien.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip