TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Binnenkort gaat het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start, maar van wie er allemaal een portret wordt gemaakt was nog niet duidelijk. Tot nu, want presentator Özcan Akyol heeft zojuist nieuwe namen bekendgemaakt.
Het is een mooi gevarieerd rijtje.
Sterren op het Doek
Voor ieder wat wils dit seizoen tijdens Sterren op het Doek, want het scala aan gasten is erg breed. Eus maakte in zijn nieuwsbrief bekend dat we ook presentatrice Martine van Os, acteur/zanger Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten voorbij zien komen.
Eerder werden al oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo en zangeres Anita Meyer aangekondigd als gasten die in het nieuwe seizoen te zien zullen zijn.
Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20:40 uur op NPO 2 te zien.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene