TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Binnenkort gaat het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek van start, maar van wie er allemaal een portret wordt gemaakt was nog niet duidelijk. Tot nu, want presentator Özcan Akyol heeft zojuist nieuwe namen bekendgemaakt.
Het is een mooi gevarieerd rijtje.
Sterren op het Doek
Voor ieder wat wils dit seizoen tijdens Sterren op het Doek, want het scala aan gasten is erg breed. Eus maakte in zijn nieuwsbrief bekend dat we ook presentatrice Martine van Os, acteur/zanger Jim Bakkum en actrice Jelka van Houten voorbij zien komen.
Eerder werden al oud-voetballer Rafael van der Vaart, oud-zwemster Ranomi Kromowidjojo en zangeres Anita Meyer aangekondigd als gasten die in het nieuwe seizoen te zien zullen zijn.
Sterren op het Doek is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20:40 uur op NPO 2 te zien.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop