TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentator hoorde van de directeur van de Publieke Omroep, Frans Klein, dat zijn naam heel kort de revue passeerde tijdens het overleg over de presentatoren. „Ik heb gehoord dat mijn naam misschien twee minuten is genoemd. Nee, nog niet eens. Een minuut. Nee, nog geen eens. Mijn naam werd genoemd en ik werd afgeserveerd als te oud en te passé."
Volgens Paul de Leeuw onderging de naam van Linda de Mol hetzelfde lot. „Zowel mijn naam als die van haar werden heel snel van tafel gebonjourd." Paul is er zelf van overtuigd dat Jan Smit bij de presentatoren gaat horen, en dat er iemand van een commerciële omroep bij zal zijn.
Paul de Leeuw en het Eurovisie Songfestival waren een prima combinatie geweest. Paul probeerde het Songfestival al aan de man te brengen toen zelfs Cornald Maas er nog geen brood in zag. En hij gaf in het verleden al eens punten voor Nederland.
Café Hendriks & Genee wordt maandag om 22.50 uur herhaald op Veronica
Vanavond op TV: Klinkt als een sekte, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, Apollo 13
17:38Geen nieuw seizoen voor St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant
16:06Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek
14:30Steun en toeverlaat van André van Duin overleden: 'Bedankt'