TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat zegt de routinier in een interview met het AD, waarin hij onder meer terugblikt op het floppen van Hotel Hollandia, maar waarin hij ook vooral vooruit wil kijken. "Over Hotel Hollandia is voldoende gezegd."
Op de vraag waarom het geen succes werd is De Leeuw kort. "Er waren meer kapiteins aan boord van het schip. Maar alles wat ik nu zeg, wordt al snel een huiliehuilie-verhaal. Dat wil ik niet. Ik heb de gifbeker helemaal leeggedronken. En laten we alsjeblieft vooruit kijken."
De presentator zegt in het vraaggesprek dat hij niet veel tijd nodig heeft om door te gaan met nieuwe dingen. "Ik vergelijk mezelf wel eens met zo’n stripfiguurtje dat tegen de muur knalt. Baf, plat! Maar ik sta op en wandel weer door. Mijn moraal is: Je moet durven vallen."
De Leeuw is binnenkort te zien in de musical Jesus Christ Superstar, waarin hij koning Herodes speelt. "Herodes is een knettergekke koning die een humoristisch tintje geeft aan een vrij zwaar verhaal."
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?