TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit jaar zet de presentator weer mensen met en zonder een beperking in het zonnetje.
Lees ook: Kijkers 180 graden gedraaid over Hotel Hollandia: 'Klasse nu'
Knoop & De Leeuw is niet te vergelijken met shows als Vandaag Inside, Op1 en Beau. Om deze talkshow namelijk van de grond te krijgen, maakt presentator Paul de Leeuw gebruik van een team dat vooral bestaat uit mensen met een handicap. Zij zorgen dat de gasten worden geregeld, iedereen goed in de make-up zit en het publiek vlak voor de show nog even wordt opgewarmd.
Paul nodigt daarnaast gasten met en zonder handicap uit om plaats te nemen aan tafel. Samen bespreken zij de belangrijkste onderwerpen van het jaar. Daarnaast is er ruimte voor muziek en vervult de presentator wensen. Wie er dit jaar allemaal voorbij zullen komen, is echter nog niet bekend.
Wel weten we dat er voor Paul de Leeuw hiermee echt een droom uitkomt. Vorig jaar omschreef de presentator het programma immers al als 'een speciale show voor iedereen en door iedereen, met of zonder handicap'. En dat bleef dan ook niet ongezien: kijkers waren unaniem enthousiast.
Knoop & De Leeuw is vanaf 25 november vijf weken lang iedere zaterdag om 19:05 uur te zien bij de NTR op NPO1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene