TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw schoof zondagochtend gezellig aan bij Harry Mens in het programma Business Class om het te hebben over zijn nieuwe programma Hotel Hollandia. Alleen wilde Harry het ergens anders over hebben.
Paul zag de vraag even niet aankomen.
Het nieuwe BNNVARA-programma Hotel Hollandia gaat deze week van start en dat is natuurlijk een goed moment voor Paul de Leeuw om wat promo te maken voor het programma. Maar Harry zou Harry niet zijn als hij het gesprek eens over een andere boeg zou gooien.
De presentator begon namelijk over dat Paul en zijn man homoseksueel zijn en dat dat ook invloed zou kunnen hebben op zijn beide zonen. Normaal gesproken heeft Paul wel zijn weerwoord klaar, maar deze vraag kwam nogal uit het niets. Hij zegt dan ook “Van wie heb je dat?”.
Paul neemt het met een korreltje zout en vervolgd dat zijn zoons beide met vriendinnetjes thuiskomen, maar dat het ook prima zou zijn als ze jongens mee zouden nemen. Het leverde in ieder geval een grappig stukje tv op, op de zondagochtend.
Het hele gesprek in Business Class is hier terug te kijken. Of bekijk het fragment hieronder.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari