TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw trok zich afgelopen zondag vlak voor de start van het Eurovisie Songfestival terug als presentator van de dagelijkse backstageshow. De organisatie schoof Sofie van den Enk naar voren als vervanger.
In een verklaring wijt Paul zijn exit aan het feit dat hij zich steeds minder thuis voelde in het format. Tegen het AD vertelt hij: "Ik ben ooit anderhalf jaar geleden gevraagd om het buitenprogramma in de fanzone te presenteren. Dat is een verschil met het online programma dat in twee weken met veel energie uit de grond is gestampt en waar ik me steeds minder thuis in ging voelen. Dan kan een ander dat beter doen en dat is Sofie."
Na overleg met de organisatie stond Paul zijn plekje last minute af aan Van den Enk die als groot fan van het liedjesfestijn zich al eerder had gemeld met de vraag of ze niet iets kon betekenen. Paul blijft indirect wel betrokken bij het Songfestival. Hij maakt komende zaterdag, na de grote finale, een extra live uitzending van Op1, samen met Astrid Joosten.
Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden