TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw trok zich afgelopen zondag vlak voor de start van het Eurovisie Songfestival terug als presentator van de dagelijkse backstageshow. De organisatie schoof Sofie van den Enk naar voren als vervanger.
In een verklaring wijt Paul zijn exit aan het feit dat hij zich steeds minder thuis voelde in het format. Tegen het AD vertelt hij: "Ik ben ooit anderhalf jaar geleden gevraagd om het buitenprogramma in de fanzone te presenteren. Dat is een verschil met het online programma dat in twee weken met veel energie uit de grond is gestampt en waar ik me steeds minder thuis in ging voelen. Dan kan een ander dat beter doen en dat is Sofie."
Na overleg met de organisatie stond Paul zijn plekje last minute af aan Van den Enk die als groot fan van het liedjesfestijn zich al eerder had gemeld met de vraag of ze niet iets kon betekenen. Paul blijft indirect wel betrokken bij het Songfestival. Hij maakt komende zaterdag, na de grote finale, een extra live uitzending van Op1, samen met Astrid Joosten.
Nieuw gezin in Een Huis Vol: dit is de familie De Lange
08:58Greetje verlaat Urk, en daarmee ook de serie?
08:12De TV van gisteren: Victor Vlam maakt veel los bij Oranjezomer-kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Ik weet er alles van!, Stir of Echoes
12:17Welmoed Sijtsma over laatste weken bij de NPO: 'Voelt niet als een afscheid' (video)