TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO Radio 2 heeft het gat dat Wouter van der Goes achterlaat op de zender alweer ingevuld. Bij de radiozender zit Paul Rabbering de komende week achter de microfoon in plaats van Van der Goes, die naar Radio Veronica vertrekt.
"Paul neemt deze week de uren waar. We hopen binnenkort meer te kunnen melden", laat een woordvoerder van KRO-NCRV weten. Het meer melden slaat in deze dan op een definitieve oplossing op de zender. Rabbering is voorlopig tussen 18.00 en 20.00 uur te zender op NPO Radio 2.
Naast Van der Goes vertrekt ook Frank van 't Hof naar Radio Veronica. Op zijn positie nam Evert Duipmans woensdagavond zitting rond de klok van 20.00 uur. Of Rabbering en Duipmans ook komende vrijdag samen te horen zijn, op de plek die Van der Goes en Van 't Hof samen achterlaten door hun gezamenlijke vertrek, is nog niet bekend.
Het vertrek van Van der Goes en Van 't Hof naar Radio Veronica werd dinsdag wereldkundig. Hun startdatum is nog niet bekend. Bij Gerard Ekdom is de situatie anders. Hij maakt de overstap van Radio 10, waar hij al vijf jaar de ochtendshow maakt, en is nog tot 31 juli te horen bij Radio 10. Daarna begint zijn avontuur bij Radio Veronica.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen