TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO Radio 2 heeft het gat dat Wouter van der Goes achterlaat op de zender alweer ingevuld. Bij de radiozender zit Paul Rabbering de komende week achter de microfoon in plaats van Van der Goes, die naar Radio Veronica vertrekt.
"Paul neemt deze week de uren waar. We hopen binnenkort meer te kunnen melden", laat een woordvoerder van KRO-NCRV weten. Het meer melden slaat in deze dan op een definitieve oplossing op de zender. Rabbering is voorlopig tussen 18.00 en 20.00 uur te zender op NPO Radio 2.
Naast Van der Goes vertrekt ook Frank van 't Hof naar Radio Veronica. Op zijn positie nam Evert Duipmans woensdagavond zitting rond de klok van 20.00 uur. Of Rabbering en Duipmans ook komende vrijdag samen te horen zijn, op de plek die Van der Goes en Van 't Hof samen achterlaten door hun gezamenlijke vertrek, is nog niet bekend.
Het vertrek van Van der Goes en Van 't Hof naar Radio Veronica werd dinsdag wereldkundig. Hun startdatum is nog niet bekend. Bij Gerard Ekdom is de situatie anders. Hij maakt de overstap van Radio 10, waar hij al vijf jaar de ochtendshow maakt, en is nog tot 31 juli te horen bij Radio 10. Daarna begint zijn avontuur bij Radio Veronica.
GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1