TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De camping zal spoedig geen camping meer zijn, want zo zegt Peter: ''Vanaf nu gaat de camping verder onder de naam Stadsresort Valkenburg en vanaf 8 april 2022 gaat het resort open voor gasten."
De ster van de SBS6-realityserie Massa is Kassa had met zijn bedrijf Europarcs al 13 resorts in Nederland, één resort in België en één resort in Bonaire. Voor zichzelf kocht hij daar vorige week nog een kasteel bij. Het is te hopen dat Peter zijn nieuwe resort goed schoon houdt, want daar kwamen de afgelopen tijd wat slechte berichten over binnen.
Natuurlijk is het fijn wanneer je zomaar een camping kunt kopen, maar rijk zijn heeft niet alleen maar voordelen. Vorige week bleek dat Peter op de dodenlijst van criminelen staat, daarom gaat hij nooit zonder alarmknop de deur uit en krijgt hij soms persoonsbeveiliging.
Het vijfde seizoen van Massa is Kassa is vanaf 8 november te zien op SBS6
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is