TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Winston Gerschtanowitz mocht gisteravond weer met het gouden Miljoenenjacht koffertje op pad om ergens in het land een thuiswinnaar blij te maken met een flink bedrag. Maar helaas voor hem kwam hij van een koude kermis thuis.
Hij noemde het zelf ook een pijnlijk momentje.
In de studio van Postcode Loterij Miljoenenjacht won kandidaat Bas in de studio een prachtig bedrag van 500.000 euro. En dat betekent ook dat iemand thuis dat bedrag binnenkort naar zijn of haar rekening gestort kan krijgen. Winston Gerschtanowitz ging langs bij de winnaar om het gouden koffertje te overhandigen, maar de deur ging niet open. Terwijl de lampen wel aanstonden. Maar dat hoeft natuurlijk niet te betekenen dat ze wel thuis zijn.
Zelfs na flink roepen en bonken op de deur van Winston is er geen beweging te zien in het huis. “Zou dat nou gebeuren de eerste aflevering dat ik gewoon met een half miljoen weer terug in m’n auto naar huis rij?” zegt Winston voor het huis in Laren.
“Terwijl ik hier zo voor de deur sta, wordt het toch wel een beetje pijnlijk voor ome Winston want dit is natuurlijk niet wat je wil,” grapt hij. Het is de eerste keer in de geschiedenis van het programma dat er niemand opendoet.
Gelukkig voor Winston was het niet aan de andere kant van het land, want hij hoefde maar een klein stukje terug te rijden naar zijn eigen woonplaats Blaricum.
Dat we met Winston altijd wel wat kunnen beleven als hij een bezoekje brengt aan thuiswinnaars moge duidelijk zijn. Zo schoot hij vorig seizoen per ongeluk een confettikanon af in het gezicht van een vrouw en was een andere thuiswinnaar niet bepaald enthousiast over de anderhalve ton die hij har gewonnen.
De Postcode Loterij Miljoenenjacht is elke zondag om 20:00 uur te zien bij SBS6.
Bekijk het fragment hieronder:
De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?
14:50Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'