TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En zoals altijd steken ze hun ongezouten mening niet onder stoelen of banken.
De Netflix-serie Wednesday van regisseur Tim Burton viel erg in de smaak bij Irma en Jeroen. Ze zijn vooral te spreken over de fijne acteerprestatie van hoofdrolspeelster Jenny Ortega. Ook blikken de twee nog even terug op ander werk van de Amerikaanse regisseur zoals Edward Scissorhands, Charlie and the Chocolate Factory en Alice in Wonderland.
Eén van de favoriete acteurs van Irma - Michiel Huisman - is ook weer eens te bewonderen op een streamingdienst. Deze keer op Apple TV+ in de actieserie Echo 3. Voor Jeroen is dit de perfecte aanleiding om wat fun facts over de Nederlandse Hollywoodster op een rijtje te zetten. Natuurlijk wordt het nieuwe pareltje van Huisman ook uitvoerig besproken.
En dan is er ook nog The Real Housewives of Amsterdam. Dit moet dé nieuwe reality-hit van Videoland worden, maar Irma is nu al klaar met de 'huisvrouwen' die de ene na de andere onnozele uitspraak doen. Gaat dit nog goedkomen?
Wij Kijken Alles beluister je via zo'n beetje alle apps die je maar kunt bedenken, of het nou Spotify, Apple Podcasts, Podimo of Google Podcasts is. Je kunt ons bijna niet missen. En geloof ons, dat wil je ook helemaal niet!
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene