TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe PowNed-programma wordt op een informatieve en boeiende manier de invloed van reclame onderzocht. De makers hopen kijkers zo bewust te maken van hoe reclame ons ieder dag opnieuw weer beïnvloedt.
Samen met BN'ers gaan specialisten op zoek naar antwoorden op vragen als: 'draagt het dragen van een witte jas bij aan de geloofwaardigheid van een product?, en 'waarom laten we ons vaak verleiden om meer te kopen dan eigenlijk het plan was?'. De opnames zijn momenteel al in volle gang.
Het programma bestaat uit zeven delen en wordt gepresenteerd door Dolf Jansen. Hij wordt in Deze Week In De Reclame bijgestaan door reclame- en marketingexperts Aad Kuijper en Anne Stokvis. Ook zullen diverse bekende Nederlanders hun opwachting maken. Niet alleen als ervaringsdeskundigen, maar ook als consumenten om reclames te beoordelen.
Onder anderen Angela de Jong, Klaas Dijkhoff, Rutger Castricum en Victor Mids zijn te zien in het nieuwe programma van PowNed.
Deze Week In De Reclame is vanaf donderdag 2 mei om 21.30 uur te zien op PowNed bij NPO 1.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?
10:00Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken