TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Andy van der Meijde in Andy in de auto reageert Humberto op het gerucht dat hij zou overstappen naar het imperium van John de Mol. “Heb jij gehoord dat ik naar John de Mol ga? Ja, if the price is right”, grapt hij. “Nee, ik ga wel blijven bij RTL. Ik denk het wel. Primeurtje? Ja. Je hebt een primeurtje. Ja, ik blijf, ik blijf.”
De contractverlenging van Humberto was voor sommigen een verrassing, omdat zijn talkshow RTL Late Night kopje onder ging. “De cijfers die ik had waren toen echt niet goed genoeg voor de zender, maar dat is nu anders. Ze zien nu dat de koek gewoon iets kleiner is geworden. Dat zijn andere tijden.”
Tijd heelt alle wonden is het gezegde. Voor Humberto geldt dat ook. De presentator staat namelijk open om eventueel een nieuwe talkshow te maken. “Ik zou niet meteen hetzelfde maken, maar ik zou wel het gesprek aangaan.”
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer