TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Tukker kreeg gelijk van de rechter die besloot dat De Volksbank in Gronau het in beslag genomen geld moet terugbetalen. Toen de deelnemer twee jaar geleden zijn megaprijs in Miljoenenjacht won, had hij de domme pech dat de deurwaarder van de Volksbank ook in de zaal had. En die liet na afloop van het programma meteen beslag leggen op de 196.000 euro.
De Twentenaar vond het beslag (vanwege een conflict over een zakelijke lening) onterecht. En de rechter geeft hem gelijk. De bank moet het geld, tot opluchting van de winnaar, zo snel mogelijk terugstorten.
De winnaar en zijn vrouw hebben familie en vrienden nooit verteld dat ze het geld niet kregen, omdat ze geen geroddel wilden. Ze moesten dus twee jaar de schijn ophouden. "Iedereen vraagt: ‘waar blijft die dikke auto’, ‘waar is de nieuwe caravan’? Die zijn er dus nooit gekomen', zegt de vrouw van de winnaar in De Gelderlander.
Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Signed, sealed, delivered, Goodfellas
21:07Kijkers verbazen zich over wending in B&B Vol Liefde-avontuur Fred: 'Wat gebeurt hier?'
16:22Lisette Wellens vertrekt na negen jaar bij omroep WNL en stopt met presentatie Goedemorgen Nederland