TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Tukker kreeg gelijk van de rechter die besloot dat De Volksbank in Gronau het in beslag genomen geld moet terugbetalen. Toen de deelnemer twee jaar geleden zijn megaprijs in Miljoenenjacht won, had hij de domme pech dat de deurwaarder van de Volksbank ook in de zaal had. En die liet na afloop van het programma meteen beslag leggen op de 196.000 euro.
De Twentenaar vond het beslag (vanwege een conflict over een zakelijke lening) onterecht. En de rechter geeft hem gelijk. De bank moet het geld, tot opluchting van de winnaar, zo snel mogelijk terugstorten.
De winnaar en zijn vrouw hebben familie en vrienden nooit verteld dat ze het geld niet kregen, omdat ze geen geroddel wilden. Ze moesten dus twee jaar de schijn ophouden. "Iedereen vraagt: ‘waar blijft die dikke auto’, ‘waar is de nieuwe caravan’? Die zijn er dus nooit gekomen', zegt de vrouw van de winnaar in De Gelderlander.
Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde
08:06De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II
06:00Zo kijk je live naar de Nijmeegse Vierdaagse 2026
21:28B&B Vol Liefde-kijkers gaan los om de magnetronmaaltijd van Caroline