TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Tukker kreeg gelijk van de rechter die besloot dat De Volksbank in Gronau het in beslag genomen geld moet terugbetalen. Toen de deelnemer twee jaar geleden zijn megaprijs in Miljoenenjacht won, had hij de domme pech dat de deurwaarder van de Volksbank ook in de zaal had. En die liet na afloop van het programma meteen beslag leggen op de 196.000 euro.
De Twentenaar vond het beslag (vanwege een conflict over een zakelijke lening) onterecht. En de rechter geeft hem gelijk. De bank moet het geld, tot opluchting van de winnaar, zo snel mogelijk terugstorten.
De winnaar en zijn vrouw hebben familie en vrienden nooit verteld dat ze het geld niet kregen, omdat ze geen geroddel wilden. Ze moesten dus twee jaar de schijn ophouden. "Iedereen vraagt: ‘waar blijft die dikke auto’, ‘waar is de nieuwe caravan’? Die zijn er dus nooit gekomen', zegt de vrouw van de winnaar in De Gelderlander.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming