TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Tukker kreeg gelijk van de rechter die besloot dat De Volksbank in Gronau het in beslag genomen geld moet terugbetalen. Toen de deelnemer twee jaar geleden zijn megaprijs in Miljoenenjacht won, had hij de domme pech dat de deurwaarder van de Volksbank ook in de zaal had. En die liet na afloop van het programma meteen beslag leggen op de 196.000 euro.
De Twentenaar vond het beslag (vanwege een conflict over een zakelijke lening) onterecht. En de rechter geeft hem gelijk. De bank moet het geld, tot opluchting van de winnaar, zo snel mogelijk terugstorten.
De winnaar en zijn vrouw hebben familie en vrienden nooit verteld dat ze het geld niet kregen, omdat ze geen geroddel wilden. Ze moesten dus twee jaar de schijn ophouden. "Iedereen vraagt: ‘waar blijft die dikke auto’, ‘waar is de nieuwe caravan’? Die zijn er dus nooit gekomen', zegt de vrouw van de winnaar in De Gelderlander.
Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak
07:34De TV van gisteren: Geen beste start voor realityserie André Hazes
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, The Enforcer
21:30Kijkers geraakt door eerbetoon aan Paulien Cornelisse in De Slimste Mens
17:42Komende maand in GTST: Onverwachte verliefdheden en de pijnlijke waarheid