TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een verklaring laat BNNVARA zaterdag weten de samenwerking met Kaj van der Ree per direct te stoppen. Het gaat om het nieuwe seizoen van het populair wetenschappelijke tv-programma Proefkonijnen en de radioshow Skaj is de limit.
"Naar aanleiding van de beschuldigingen over seksueel overschrijdend gedrag van Kaj van der Ree hebben we, samen met de NPO, besloten de uitzendingen van Proefkonijnen per direct te stoppen en zijn radioshow op 3FM niet uit te zenden", aldus de omroep. "We zijn met hem in gesprek gegaan en komen tot de conclusie dat we de samenwerking tussen BNNVARA en Kaj moeten heroverwegen."
Volgens de beschuldigingen heeft Van der Ree (28) enkele jaren geleden minderjarige meisjes gevraagd om naaktfoto's van zichzelf naar hem te sturen.
Het nieuws over deze seksberichtjes kwam eerder deze week aan het licht toen een YouTuber in reactie op de coming-out als van Nikkie Tutorials als transgender meldde dat Van der Ree vorig jaar al naar buiten bracht dat Nikkie transgender zou zijn. Van der Ree bood daarop deze week zijn excuses aan. Daarin meldde hij dat hij Nikkie niet wilde 'outen' en juist respect heeft voor iedereen. Daarop reageerden weer een aantal meisjes dat het wel meevalt met dat respect aangezien hij minderjarigen met lichte dwang vroeg om naaktfoto's.
De berichten van de meisjes werden onderbouwd met screenshots van de berichtjes. Van der Ree ontkende niet, maar nam een advocaat in de arm. Inmiddels heeft Van der Ree opnieuw excuses gemaakt. Dit keer voor de 'stomme fouten' die hij heeft gemaakt, daarbij doelend op de seksberichten.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten