TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NTR bracht woensdag naar buiten dat ruim 900 amateurschilders zich hebben aangemeld voor de tweede reeks van Project Rembrandt. Uit dat enorme aantal zijn door de omroep uiteindelijk 30 kandidaten geselecteerd. Zij krijgen in de eerste aflevering van het tweede seizoen de kans om de jury van hun schilderkunst te overtuigen.
Uiteindelijk gaan er tien schilders door in Project Rembrandt. Hoofd Schilder- en Beeldhouwkunst bij het Rijksmuseum Pieter Roelofs en kunstenares Lita Cabellut vormen wederom de jury. Kunstenaars Iris Frederix en Tyas Leeuwerink treden op als coachen van de deelnemers.
Project Rembrandt is eigenlijk een talentenjacht en daardoor wist het behoorlijke kijkcijfers te scoren met het eerste seizoen. Het programma trapte af met 1,5 miljoen kijkers en daar bleef het de gehele reeks behoorlijk bij in de buurt.
Video: de concurrentie reageert op C'est La Vie van Claude
16:19Wilfred Genee werkt aan nieuw klusprogramma voor Talpa
15:55Eerbetoon aan Eva Hermans-Kroot uit Over Mijn Lijk onthuld in geboortestad
15:13Karin niet rouwig om Boer Zoekt Vrouw-vertrek: 'Ik was er echt klaar mee'
14:30Art Rooijakkers deelt hoopvol bericht over terugkeer op tv: 'Nog even'