TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“De Nieuwstrend geeft mij de mogelijkheid om mijn journalistieke nieuwsgierigheid verder te ontwikkelen. Ik kijk ernaar uit onderdeel te mogen zijn van dit vakkundige team”, stelt Hila in een verklaring.
De 27-jarige Hila is sinds maart in de weekenden tussen 10.00 en 12.00 uur te horen op Qmusic, waar ze het programma alleen draagt. Daarvoor vormde ze enkele jaren een tandem met Jordi Warners. Haar nieuwe baan bij EenVandaag blijft Hila combineren met haar werk voor de radio. Ze wordt afwisselend ingezet met Rob Hadders en Vanessa Lasvelt.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'