TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vrouw van wijlen André Hazes heeft onlangs een café gekocht in het Spaanse Torremolinos en op TikTok is te zien dat Rachel met een cameraploeg op pad is rondom de brasserie die ze gaat openen. Een woordvoerder van Talpa Network heeft het nieuws inmiddels bevestigd tegenover Shownieuws.
De brasserie in Torremolinos, de plek waar veel Nederland overwinteren, zal hoe kan het ook anders een André Hazes-thema krijgen. Dit doet Rachel naar eigen zeggen om de wens van haar in 2004 overleden man in vervulling te laten gaan.
"Zoals velen van jullie weten liep ik al sinds het overlijden van André met zijn plan in mijn hoofd. Daarom ben ik zo ontzettend trots om dit nu eindelijk voor hem in vervulling te kunnen laten gaan. En dan ook nog in zijn geliefde Spanje. Per 10 februari 2024 opent namelijk Brasserie Casa Hazes de deuren", schreef Rachel eind 2023 op Instagram. In Nederland kunnen wij de verrichtingen onder de Spaanse zon dus waarschijnlijk binnenkort volgen op de buis.
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind