TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws wilde graag van Raymond weten wat hij van de uitspraken van Twan vindt. Twan kreeg op Radio 10 deze week de vraag wat hij van Raymond vond en toen gaf hij aan dat het eigenlijk beter is om in het land te zijn waar je verslag van doet. Raymond leeft grotendeels in Nederland.
"Iedereen moet natuurlijk verslag doen en duiden op de manier zoals hij wil, maar als ik eerlijk ben en ik hoor die opmerkingen van Twan Huys dan vind ik ze een beetje zuur en ook een beetje dom", zo zegt Raymond over de kwestie.
De vaste duider van Vandaag Inside geeft verder aan dat hij juist graag in Nederland bivakkeert, omdat hij dan makkelijk kan aanschuiven in de programma's en bovendien zijn theatertour kan doen. Bekijk hieronder het hele item over het 'relletje'.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy