TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
René neemt namelijk zijn vrouw Natasja Froger mee. “Het was het eerste wat ik eigenlijk wel zei. Ik ken het programma en wist: als er iets moois is, dan wil je het mee naar huis nemen en dan ben je er trots op. Ik was bang dat als ik thuis zou komen met een mooi schilderij, dat zij zou zeggen: ‘Wat heb jij nou?’ Ik heb meteen vanaf dag één gezegd: ‘Laat Natas nou met me meegaan, dan kan ze meebeslissen.’”
Het is een unicum in de geschiedenis van Sterren op het doek. Presentator Özcan Akyol moest er even over nadenken, maar stemde er uiteindelijk mee in. "Mijn afweging om ermee akkoord te gaan, was dat we de dynamiek tussen gaan zien. Wie is in charge op het moment dat ze drie schilderijen hebben waar ze uit kunnen kiezen?”
Uiteindelijk had René net zoals zoveel mannen weinig te vertellen als het op de inrichting van het huis aankomt. “Op een gegeven moment schoof hij het wel heel erg naar Natasja toe. ‘Kies jij maar’, zei hij.”
Eerder in dit seizoen werden er schilderijen gemaakt van Eva Jinek, Adriaan van Dis, Janny van der Heijden, Gerard Cox en Clairy Polak. Na René volgen er nog twee afleveringen met Paul Witteman en Tom Egbers. Sterren op het doek met René Froger is zaterdagavond om 20.40 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo