TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
René neemt namelijk zijn vrouw Natasja Froger mee. “Het was het eerste wat ik eigenlijk wel zei. Ik ken het programma en wist: als er iets moois is, dan wil je het mee naar huis nemen en dan ben je er trots op. Ik was bang dat als ik thuis zou komen met een mooi schilderij, dat zij zou zeggen: ‘Wat heb jij nou?’ Ik heb meteen vanaf dag één gezegd: ‘Laat Natas nou met me meegaan, dan kan ze meebeslissen.’”
Het is een unicum in de geschiedenis van Sterren op het doek. Presentator Özcan Akyol moest er even over nadenken, maar stemde er uiteindelijk mee in. "Mijn afweging om ermee akkoord te gaan, was dat we de dynamiek tussen gaan zien. Wie is in charge op het moment dat ze drie schilderijen hebben waar ze uit kunnen kiezen?”
Uiteindelijk had René net zoals zoveel mannen weinig te vertellen als het op de inrichting van het huis aankomt. “Op een gegeven moment schoof hij het wel heel erg naar Natasja toe. ‘Kies jij maar’, zei hij.”
Eerder in dit seizoen werden er schilderijen gemaakt van Eva Jinek, Adriaan van Dis, Janny van der Heijden, Gerard Cox en Clairy Polak. Na René volgen er nog twee afleveringen met Paul Witteman en Tom Egbers. Sterren op het doek met René Froger is zaterdagavond om 20.40 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen