TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier René van Meurs en zijn vriendin Anaïs zijn in blijde verwachting. Het koppel deelt maandag met de wereld dat ze een zoon krijgen.
"Zo trots en gek op mijn lieve Anaïs, die de wereld en m'n leven oneindig veel leuker maakt. Zin in ons nieuwe avontuur samen", schrijft de 36-jarige Van Meurs bij een foto van hem en Anaïs. Op het tweede kiekje toont het paar de echo van de kleine man.
Van Meurs deed mee aan het huidige seizoen van Expeditie Robinson, waarin hij als zestiende afviel en zodoende als elfde is geëindigd. Eerder was hij onder andere ook werkzaam bij Dit was het nieuws en was hij tegenover Leo Alkemade teamcaptain in Rare jongens.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst