TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier René van Meurs en zijn vriendin Anaïs zijn in blijde verwachting. Het koppel deelt maandag met de wereld dat ze een zoon krijgen.
"Zo trots en gek op mijn lieve Anaïs, die de wereld en m'n leven oneindig veel leuker maakt. Zin in ons nieuwe avontuur samen", schrijft de 36-jarige Van Meurs bij een foto van hem en Anaïs. Op het tweede kiekje toont het paar de echo van de kleine man.
Van Meurs deed mee aan het huidige seizoen van Expeditie Robinson, waarin hij als zestiende afviel en zodoende als elfde is geëindigd. Eerder was hij onder andere ook werkzaam bij Dit was het nieuws en was hij tegenover Leo Alkemade teamcaptain in Rare jongens.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate