TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier René van Meurs en zijn vriendin Anaïs zijn in blijde verwachting. Het koppel deelt maandag met de wereld dat ze een zoon krijgen.
"Zo trots en gek op mijn lieve Anaïs, die de wereld en m'n leven oneindig veel leuker maakt. Zin in ons nieuwe avontuur samen", schrijft de 36-jarige Van Meurs bij een foto van hem en Anaïs. Op het tweede kiekje toont het paar de echo van de kleine man.
Van Meurs deed mee aan het huidige seizoen van Expeditie Robinson, waarin hij als zestiende afviel en zodoende als elfde is geëindigd. Eerder was hij onder andere ook werkzaam bij Dit was het nieuws en was hij tegenover Leo Alkemade teamcaptain in Rare jongens.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene