TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier René van Meurs en zijn vriendin Anaïs zijn in blijde verwachting. Het koppel deelt maandag met de wereld dat ze een zoon krijgen.
"Zo trots en gek op mijn lieve Anaïs, die de wereld en m'n leven oneindig veel leuker maakt. Zin in ons nieuwe avontuur samen", schrijft de 36-jarige Van Meurs bij een foto van hem en Anaïs. Op het tweede kiekje toont het paar de echo van de kleine man.
Van Meurs deed mee aan het huidige seizoen van Expeditie Robinson, waarin hij als zestiende afviel en zodoende als elfde is geëindigd. Eerder was hij onder andere ook werkzaam bij Dit was het nieuws en was hij tegenover Leo Alkemade teamcaptain in Rare jongens.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar