TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier René van Meurs en zijn vriendin Anaïs zijn in blijde verwachting. Het koppel deelt maandag met de wereld dat ze een zoon krijgen.
"Zo trots en gek op mijn lieve Anaïs, die de wereld en m'n leven oneindig veel leuker maakt. Zin in ons nieuwe avontuur samen", schrijft de 36-jarige Van Meurs bij een foto van hem en Anaïs. Op het tweede kiekje toont het paar de echo van de kleine man.
Van Meurs deed mee aan het huidige seizoen van Expeditie Robinson, waarin hij als zestiende afviel en zodoende als elfde is geëindigd. Eerder was hij onder andere ook werkzaam bij Dit was het nieuws en was hij tegenover Leo Alkemade teamcaptain in Rare jongens.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'