TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De talkshow Renzo Op Zondag van Renze Klamer scoort allerminst de pannen van het dak met amper een half miljoen kijkers. De aflevering van afgelopen zondag ligt daarnaast onder vuur, omdat de talkshowhost volgens kenners verzuimde door te vragen.
Zo kreeg Renze de wind van voren van RTL-collega Luuk Ikink en kon hij ook op weinig sympathie van het Vandaag Inside-trio Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen rekenen. Ikink zat zich naar eigen zeggen ‘op te vreten’ tijdens het interview van Renze met Igone de Jongh van afgelopen zondag omdat hij volgens de sidekick niet doorvroeg.
Klamer reageerde in RTL Boulevard op de kritiek aan zijn adres. “Kijk, als er iemand zit die ergens van verdacht wordt, dán moet je doorvragen", brengt de talkshowhost een nuance aan. "Maar als er iemand zit die er zelf niet voor heeft gekozen, ja, wie ben ik dan om door te vragen?”
Toch is de presentator zelf ook niet tevreden over de uitzending van afgelopen weekeinde. “Je wil natuurlijk impact hebben, maar in de basis ook een goed programma maken. Zelf had ik na afgelopen zondag ook een idee dat het in de balans net wat beter had gekund.”
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden