TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De talkshow Renzo Op Zondag van Renze Klamer scoort allerminst de pannen van het dak met amper een half miljoen kijkers. De aflevering van afgelopen zondag ligt daarnaast onder vuur, omdat de talkshowhost volgens kenners verzuimde door te vragen.
Zo kreeg Renze de wind van voren van RTL-collega Luuk Ikink en kon hij ook op weinig sympathie van het Vandaag Inside-trio Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen rekenen. Ikink zat zich naar eigen zeggen ‘op te vreten’ tijdens het interview van Renze met Igone de Jongh van afgelopen zondag omdat hij volgens de sidekick niet doorvroeg.
Klamer reageerde in RTL Boulevard op de kritiek aan zijn adres. “Kijk, als er iemand zit die ergens van verdacht wordt, dán moet je doorvragen", brengt de talkshowhost een nuance aan. "Maar als er iemand zit die er zelf niet voor heeft gekozen, ja, wie ben ik dan om door te vragen?”
Toch is de presentator zelf ook niet tevreden over de uitzending van afgelopen weekeinde. “Je wil natuurlijk impact hebben, maar in de basis ook een goed programma maken. Zelf had ik na afgelopen zondag ook een idee dat het in de balans net wat beter had gekund.”
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen