TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rob vertelt in de Telegraaf dat hij van de producent van Beste Zangers te horen kreeg dat deze 'deelname van iemand die doodziek is niet ethisch vond'. Frank Timmer is de producent over wie het hier gaat. Hij ontkent dat het gesprek zo is gegaan.
Timmer vermoedt dat hij zich misschien 'verkeerd' heeft uitgedrukt. "Dat spijt mij. Robs ziekte is bij de beoordeling of hij mee mocht doen, niet ter sprake gekomen. Hij is gewoon nooit gevraagd en dus hebben we het daar ook niet over gehad. Meer kan ik er niet van maken. Ik vind het ongelooflijk naar en triest dat Rob teleurgesteld is en dat zeker in deze fase van zijn leven. Maar ik kan er niets meer aan veranderen."
Lees ook: De deelnemers aan Beste Zangers 2022
Ferdi Bolland, de broer van Rob, doet het komende seizoen wel mee aan het populaire liedjesprogramma. Ferdi en Rob waren ooit wereldberoemd als Bolland & Bolland. Ze zongen, schreven liedjes en produceerden nummers voor anderen. Het door de broers geschreven You're in the Army Now van Status Quo was een van hun grootste hits.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'