TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén ding is alvast zeker: deze spelshow vraagt het uiterste van de deelnemers.
Lees ook: Rob Kamphues maakt een quizmarathon voor SBS6
De Quizmarathon is een unieke reality-quiz van SBS6 waarin achttien deelnemers het tegen elkaar gaan opnemen en alles uit de kast moeten halen. De kandidaten moeten in deze kennisquiz namelijk niet alleen over een brede algemene kennis beschikken, maar ook over enorm wat uithoudingsvermogen.
Het unieke van deze quiz is het tempo: alle zestien afleveringen worden binnen slechts 36 uur opgenomen, wat uiteraard zorgt voor een ware uitputtingsslag en een constante stroom van emotie en spanning.
Tijdens dit intensieve evenement krijgen wij als kijkers een exclusieve blik achter de schermen, waar de strijd om zoveel mogelijk geld centraal staat. Ieder goed antwoord verhoogt de jackpot, die uiteindelijk flink kan oplopen. Maar net als bij de meeste spelshow geldt dat ook hier slechts één winnaar ermee vandoor kan gaan. Aan Formule 1-presentator Rob Kamphues de eer om alles in goede banen te leiden.
De Quizmarathon is vanaf 18 november iedere maandag t/m donderdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans
21:48René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje