TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Die dertig uur worden niet achter elkaar uitgezonden, maar verdeeld over 16 afleveringen en vier weken waarin de kijkers de 18 deelnemers steeds vermoeider zien worden. Zij worden volgens de omschrijving 'zowel mentaal als fysiek tot het uiterste gedreven. Wie blijft scherp, houdt het tot het einde vol en gaat er met de geldprijs vandoor? Kennis, afgunst, competitie, uithoudingsvermogen, teamwork en spanning komen samen in De Quizmarathon.'
Dat Rob Kamphues een klus doet voor SBS is bijzonder omdat hij de laatste jaren enkel te zien was bij ZiggoSport als presentator van de Formule 1. Een uitzenddatum van De Quizmarathon is nog niet bekend.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025