TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voorman van de Snollebollekes werd dankzij De Slimste Mens door het Nederlands publiek in de armen gesloten en was daarna niet meer te stoppen. Rob maakte daarna het succesvolle programma Chansons! en de Brabander is de presentator van de quiz Wheels op SBS6.
En als winnaar van de Televizier-Ster Talent is Rob, die mede-genomineerden Raven van Dorst en Monica Geuze achter zicht liet, natuurlijk bijna zo goed als verzekerd van een prachtige tv-toekomst. Rob kreeg zijn award uit handen van Tijl Beckand.
Rob vertelde in zijn speech dat hij zo gewoon is gebleven omdat hij thuis niets te vertellen heeft. Hij raadde ook de jeugd aan om er zin in te hebben. "Want zoals Jacques Brel al zei: 'talent is zin hebben om iets te doen"'.
Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'