TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voorman van de Snollebollekes werd dankzij De Slimste Mens door het Nederlands publiek in de armen gesloten en was daarna niet meer te stoppen. Rob maakte daarna het succesvolle programma Chansons! en de Brabander is de presentator van de quiz Wheels op SBS6.
En als winnaar van de Televizier-Ster Talent is Rob, die mede-genomineerden Raven van Dorst en Monica Geuze achter zicht liet, natuurlijk bijna zo goed als verzekerd van een prachtige tv-toekomst. Rob kreeg zijn award uit handen van Tijl Beckand.
Rob vertelde in zijn speech dat hij zo gewoon is gebleven omdat hij thuis niets te vertellen heeft. Hij raadde ook de jeugd aan om er zin in te hebben. "Want zoals Jacques Brel al zei: 'talent is zin hebben om iets te doen"'.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht