TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voorman van de Snollebollekes werd dankzij De Slimste Mens door het Nederlands publiek in de armen gesloten en was daarna niet meer te stoppen. Rob maakte daarna het succesvolle programma Chansons! en de Brabander is de presentator van de quiz Wheels op SBS6.
En als winnaar van de Televizier-Ster Talent is Rob, die mede-genomineerden Raven van Dorst en Monica Geuze achter zicht liet, natuurlijk bijna zo goed als verzekerd van een prachtige tv-toekomst. Rob kreeg zijn award uit handen van Tijl Beckand.
Rob vertelde in zijn speech dat hij zo gewoon is gebleven omdat hij thuis niets te vertellen heeft. Hij raadde ook de jeugd aan om er zin in te hebben. "Want zoals Jacques Brel al zei: 'talent is zin hebben om iets te doen"'.
Komt er een nieuw seizoen van Temptation Island?
09:49Er komt een Nederlandse versie van House of Villains en dit is de startdatum
09:46Video: Talkshow Gert Verhulst loopt uit de hand als Marc-Marie Huijbregts ontploft na vraag over Vandaag Inside
09:18Video: Wilfred en Thomas willen deze gast graag aan tafel in Vandaag Inside: ‘Hij is heel droog’
08:58Welk programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6?