TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met weekblad Weekend gaat Frank (74) in op de afwikkeling van de echtscheiding van zijn voormalige ega Rogier (46).
Volgens Frank meende Rogier dat hij aanspraak mocht maken op een deel van zijn vermogen, maar hij kwam bedrogen uit. Smit ging er vanuit dat ze getrouwd waren in gemeenschap van goederen, maar het tegendeel bleek waar. "Hij had er nooit naar gevraagd en is enorm geschrokken toen hij navraag bij de notaris ging doen hoe de situatie ervoor stond."
Frank laat er geen onduidelijkheid over bestaan: "Ik zei: 'Ja jongen, bij jou in de familie is dat niet zo geregeld, maar bij ons in de familie trouwen we niet in gemeenschap van goederen.' Wij trouwen met onze eigen spullen." Daarnaast hoeft Rogier wat Frank betreft ook niet te rekenen op partneralimentatie: "Waarom zou ik? Hij verdient toch zijn eigen geld?"
Hier vindt The Passion in 2027 plaats
12:59Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'