TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met weekblad Weekend gaat Frank (74) in op de afwikkeling van de echtscheiding van zijn voormalige ega Rogier (46).
Volgens Frank meende Rogier dat hij aanspraak mocht maken op een deel van zijn vermogen, maar hij kwam bedrogen uit. Smit ging er vanuit dat ze getrouwd waren in gemeenschap van goederen, maar het tegendeel bleek waar. "Hij had er nooit naar gevraagd en is enorm geschrokken toen hij navraag bij de notaris ging doen hoe de situatie ervoor stond."
Frank laat er geen onduidelijkheid over bestaan: "Ik zei: 'Ja jongen, bij jou in de familie is dat niet zo geregeld, maar bij ons in de familie trouwen we niet in gemeenschap van goederen.' Wij trouwen met onze eigen spullen." Daarnaast hoeft Rogier wat Frank betreft ook niet te rekenen op partneralimentatie: "Waarom zou ik? Hij verdient toch zijn eigen geld?"
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar