TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met weekblad Weekend gaat Frank (74) in op de afwikkeling van de echtscheiding van zijn voormalige ega Rogier (46).
Volgens Frank meende Rogier dat hij aanspraak mocht maken op een deel van zijn vermogen, maar hij kwam bedrogen uit. Smit ging er vanuit dat ze getrouwd waren in gemeenschap van goederen, maar het tegendeel bleek waar. "Hij had er nooit naar gevraagd en is enorm geschrokken toen hij navraag bij de notaris ging doen hoe de situatie ervoor stond."
Frank laat er geen onduidelijkheid over bestaan: "Ik zei: 'Ja jongen, bij jou in de familie is dat niet zo geregeld, maar bij ons in de familie trouwen we niet in gemeenschap van goederen.' Wij trouwen met onze eigen spullen." Daarnaast hoeft Rogier wat Frank betreft ook niet te rekenen op partneralimentatie: "Waarom zou ik? Hij verdient toch zijn eigen geld?"
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek