TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met weekblad Weekend gaat Frank (74) in op de afwikkeling van de echtscheiding van zijn voormalige ega Rogier (46).
Volgens Frank meende Rogier dat hij aanspraak mocht maken op een deel van zijn vermogen, maar hij kwam bedrogen uit. Smit ging er vanuit dat ze getrouwd waren in gemeenschap van goederen, maar het tegendeel bleek waar. "Hij had er nooit naar gevraagd en is enorm geschrokken toen hij navraag bij de notaris ging doen hoe de situatie ervoor stond."
Frank laat er geen onduidelijkheid over bestaan: "Ik zei: 'Ja jongen, bij jou in de familie is dat niet zo geregeld, maar bij ons in de familie trouwen we niet in gemeenschap van goederen.' Wij trouwen met onze eigen spullen." Daarnaast hoeft Rogier wat Frank betreft ook niet te rekenen op partneralimentatie: "Waarom zou ik? Hij verdient toch zijn eigen geld?"
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier