TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ron Fresen is in het verleden meerdere keren gevraagd mee te doen aan De Slimste Mens. De politiek duider van de NOS heeft echter steevast bedankt voor de eer.
De 62-jarige Ron Fresen, die onlangs bekendmaakte ongeneeslijk ziek te zijn en na de komende gemeenteraadsverkiezingen stopt bij het NOS journaal, durfde naar eigen zeggen niet mee te doen aan de populaire kennisquiz.
“Het is niet dat ik bang ben voor de camera, maar ik ben bang dat ik de meest stomme, meest simpele vragen niet weet”, bekent Fresen. Als hij straks is gestopt bij het journaal, wil hij mogelijk wel deelnemen aan de KRO-NCRV-quiz. “Misschien dat dan de druk ervan af is omdat ik dan niet meer van het journaal ben. Misschien dat ik dat nog een keer doe.”
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken