TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toegegeven, het ging hier om een grap van presentatrice Hélène Hendriks, maar het idee is helemaal niet zo gek. Molendijk is tenslotte al in dienst van Talpa en hij neemt over het algemeen geen blad voor de mond in Shownieuws. Precies wat past in het programma van Genee, Derksen en Van der Gijp.
Hélène sneed het onderwerp aan omdat René van der Gijp eerder in VI had uitgeroepen dat hij vindt dat Ronald Molendijk helemaal niks kan. Maar dan ook helemaal niks. Het fragment werd tot groot plezier van Hélène nog eens vertoond in De Oranjezomer. Ronald Molendijk kon erom lachen maar liet ook weten dat hij best wel wat zou voelen voor die rol. "Dat zou ik hartstikke leuk vinden", waren zijn exacte woorden.
Molendijk is de zoveelste die wordt geopperd nadat duidelijk werd dat het stoeltje van Albert Verlinde vrijkomt. De namen van Matthijs van Nieuwkerk, Lale Gül, Wierd Duk, Victor Vlam en Raymond Mens passeerden al eerder de revue.
Partnerbijdrage
Stars on Stage krijgt een derde seizoen
18:11Leonie ter Braak voegt zich bij presentatieteam RTL Tonight
16:54Waylon wordt weer jurylid in een talentenjacht maar niet in The Voice
16:28Er komt definitief een nieuw seizoen van Massa is Kassa mét Petertje
14:39Wordt Ronald Molendijk de vervanger van René van der Gijp in VI?