TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor royalty-liefhebbers! Blauw Bloed is vanaf januari weer gewoon op tv te zien en krijgt zelfs een plekje op primetime op de zaterdagavond.
Dat heeft de EO vandaag bekendgemaakt.
Het royaltyprogramma zal vanaf 28 januari wekelijks te zien zijn op NPO2 en zal voortaan worden gepresenteerd door Anne-Mar Zwart, die het afgelopen jaar ook de onlineversies van het programma presenteerde.
“We zijn heel blij dat Blauw Bloed weer op de vertrouwde plek terugkomt. In het afgelopen jaar hebben veel mensen het programma vanuit de studio gemist,” vertelt Anna-Mar. “Ik heb veel zin om Blauw Bloed op deze manier te gaan maken samen met het team en de inhoudelijke deskundigen, zoals Jeroen die zoveel kennis en ervaring meeneemt.”
In Blauw Bloed zijn wekelijks interessante reportages over het leven van de Oranjes en andere koninklijke families in Europa te zien en wordt het laatste nieuws over de koningshuizen in binnen- en buitenland besproken.
Een jaar geleden was er nog veel om het programma te doen. De NPO maakte toen namelijk bekend dat het een nieuwe koers ging varen en daar was geen plek voor Blauw Bloed bij. Het programma verdween van de buis en was alleen nog maar online te bekijken, zonder presentator.
Nu keert het programma dus toch terug op de buis. Vanaf 28 januari te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien