TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor royalty-liefhebbers! Blauw Bloed is vanaf januari weer gewoon op tv te zien en krijgt zelfs een plekje op primetime op de zaterdagavond.
Dat heeft de EO vandaag bekendgemaakt.
Het royaltyprogramma zal vanaf 28 januari wekelijks te zien zijn op NPO2 en zal voortaan worden gepresenteerd door Anne-Mar Zwart, die het afgelopen jaar ook de onlineversies van het programma presenteerde.
“We zijn heel blij dat Blauw Bloed weer op de vertrouwde plek terugkomt. In het afgelopen jaar hebben veel mensen het programma vanuit de studio gemist,” vertelt Anna-Mar. “Ik heb veel zin om Blauw Bloed op deze manier te gaan maken samen met het team en de inhoudelijke deskundigen, zoals Jeroen die zoveel kennis en ervaring meeneemt.”
In Blauw Bloed zijn wekelijks interessante reportages over het leven van de Oranjes en andere koninklijke families in Europa te zien en wordt het laatste nieuws over de koningshuizen in binnen- en buitenland besproken.
Een jaar geleden was er nog veel om het programma te doen. De NPO maakte toen namelijk bekend dat het een nieuwe koers ging varen en daar was geen plek voor Blauw Bloed bij. Het programma verdween van de buis en was alleen nog maar online te bekijken, zonder presentator.
Nu keert het programma dus toch terug op de buis. Vanaf 28 januari te zien op NPO2.
Dit zijn de drie genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026
15:23Vanaf deze datum kijk je weer wekelijks naar De Top 4000 Muziekquiz met Gijs Staverman
14:25Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'