TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De dag van vandaag - een Belgisch format dat bij onze zuiderburen al sinds 2022 op televisie is - moet er aan het eind van de zomer voor zorgen dat de RTL-talkshowhosts even gas terug kunnen nemen. "We gaan aan het einde van de zomer iets nieuws proberen. Daarmee geven we het team van de talkshows na de drukke sportzomer wat rust", zo zegt een woordvoerder van RTL 4 tegen de krant.
De nieuwsquiz is vanaf 12 augustus te zien en dat is niet geheel toevallig precies de dag waarop het dagelijkse programma van Humberto Tan rond de Olympische Spelen eindigt. Hij presenteert deze show vanuit Parijs van 22 juli tot en met 11 augustus.
Het is nog niet bekend of de Nederlandse variant van De dag van vandaag een kopie gaat zijn van de Vlaamse. Ook over de presentator en het aantal afleveringen wil of kan RTL nog geen uitspraken doen. In België is het een quiz waarin drie bekende Vlamingen proberen zo veel mogelijk vragen te beantwoorden. Daarmee verdienen ze geld voor een kijker thuis.
Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
15:36Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie
14:17Claire Bender is dol op prinses Mabel: 'Het klinkt alsof ik verliefd op haar ben'
13:32Albert Verlinde niet langer exclusief bij RTL en maakt opvallende tv-switch