TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De dag van vandaag - een Belgisch format dat bij onze zuiderburen al sinds 2022 op televisie is - moet er aan het eind van de zomer voor zorgen dat de RTL-talkshowhosts even gas terug kunnen nemen. "We gaan aan het einde van de zomer iets nieuws proberen. Daarmee geven we het team van de talkshows na de drukke sportzomer wat rust", zo zegt een woordvoerder van RTL 4 tegen de krant.
De nieuwsquiz is vanaf 12 augustus te zien en dat is niet geheel toevallig precies de dag waarop het dagelijkse programma van Humberto Tan rond de Olympische Spelen eindigt. Hij presenteert deze show vanuit Parijs van 22 juli tot en met 11 augustus.
Het is nog niet bekend of de Nederlandse variant van De dag van vandaag een kopie gaat zijn van de Vlaamse. Ook over de presentator en het aantal afleveringen wil of kan RTL nog geen uitspraken doen. In België is het een quiz waarin drie bekende Vlamingen proberen zo veel mogelijk vragen te beantwoorden. Daarmee verdienen ze geld voor een kijker thuis.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'