TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De dag van vandaag - een Belgisch format dat bij onze zuiderburen al sinds 2022 op televisie is - moet er aan het eind van de zomer voor zorgen dat de RTL-talkshowhosts even gas terug kunnen nemen. "We gaan aan het einde van de zomer iets nieuws proberen. Daarmee geven we het team van de talkshows na de drukke sportzomer wat rust", zo zegt een woordvoerder van RTL 4 tegen de krant.
De nieuwsquiz is vanaf 12 augustus te zien en dat is niet geheel toevallig precies de dag waarop het dagelijkse programma van Humberto Tan rond de Olympische Spelen eindigt. Hij presenteert deze show vanuit Parijs van 22 juli tot en met 11 augustus.
Het is nog niet bekend of de Nederlandse variant van De dag van vandaag een kopie gaat zijn van de Vlaamse. Ook over de presentator en het aantal afleveringen wil of kan RTL nog geen uitspraken doen. In België is het een quiz waarin drie bekende Vlamingen proberen zo veel mogelijk vragen te beantwoorden. Daarmee verdienen ze geld voor een kijker thuis.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'