TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrolijk, kleurrijk en geschikt voor het hele gezin: de aankondiging van Blow up laat er geen onduidelijkheid over bestaan.
Chantal Janzen en Martijn Krabbé nemen de kijker mee in de wondere wereld van ballonkunst. Wie een beetje creatief met latex en lucht is kan van alles maken: van een indrukwekkende papegaai tot een motor en meer. In de promo varen ze per ballon door het land. Dat oogt allemaal wat kinderlijk en is precies wat RTL met Blow up voor ogen heeft: amusement waar ook de kleinsten van het gezin met natte haartjes op de bank van kunnen genieten.
Maar helemaal lief, zoet en onschuldig gaat de ballonnenshow nu ook weer niet worden. In de kern is het een serieuze afvalrace waar wekelijks een koppel het veld moet ruimen. En het tikkie suggestief ogende tulpje dat Chantal in de promo beet heeft belooft ook dat 't mogelijk minder braaf wordt dan 't lijkt.
Blow up is vanaf vrijdag 3 juni te zien om 20:00 uur bij RTL 4.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'