TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrolijk, kleurrijk en geschikt voor het hele gezin: de aankondiging van Blow up laat er geen onduidelijkheid over bestaan.
Chantal Janzen en Martijn Krabbé nemen de kijker mee in de wondere wereld van ballonkunst. Wie een beetje creatief met latex en lucht is kan van alles maken: van een indrukwekkende papegaai tot een motor en meer. In de promo varen ze per ballon door het land. Dat oogt allemaal wat kinderlijk en is precies wat RTL met Blow up voor ogen heeft: amusement waar ook de kleinsten van het gezin met natte haartjes op de bank van kunnen genieten.
Maar helemaal lief, zoet en onschuldig gaat de ballonnenshow nu ook weer niet worden. In de kern is het een serieuze afvalrace waar wekelijks een koppel het veld moet ruimen. En het tikkie suggestief ogende tulpje dat Chantal in de promo beet heeft belooft ook dat 't mogelijk minder braaf wordt dan 't lijkt.
Blow up is vanaf vrijdag 3 juni te zien om 20:00 uur bij RTL 4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten