TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrolijk, kleurrijk en geschikt voor het hele gezin: de aankondiging van Blow up laat er geen onduidelijkheid over bestaan.
Chantal Janzen en Martijn Krabbé nemen de kijker mee in de wondere wereld van ballonkunst. Wie een beetje creatief met latex en lucht is kan van alles maken: van een indrukwekkende papegaai tot een motor en meer. In de promo varen ze per ballon door het land. Dat oogt allemaal wat kinderlijk en is precies wat RTL met Blow up voor ogen heeft: amusement waar ook de kleinsten van het gezin met natte haartjes op de bank van kunnen genieten.
Maar helemaal lief, zoet en onschuldig gaat de ballonnenshow nu ook weer niet worden. In de kern is het een serieuze afvalrace waar wekelijks een koppel het veld moet ruimen. En het tikkie suggestief ogende tulpje dat Chantal in de promo beet heeft belooft ook dat 't mogelijk minder braaf wordt dan 't lijkt.
Blow up is vanaf vrijdag 3 juni te zien om 20:00 uur bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien