TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrolijk, kleurrijk en geschikt voor het hele gezin: de aankondiging van Blow up laat er geen onduidelijkheid over bestaan.
Chantal Janzen en Martijn Krabbé nemen de kijker mee in de wondere wereld van ballonkunst. Wie een beetje creatief met latex en lucht is kan van alles maken: van een indrukwekkende papegaai tot een motor en meer. In de promo varen ze per ballon door het land. Dat oogt allemaal wat kinderlijk en is precies wat RTL met Blow up voor ogen heeft: amusement waar ook de kleinsten van het gezin met natte haartjes op de bank van kunnen genieten.
Maar helemaal lief, zoet en onschuldig gaat de ballonnenshow nu ook weer niet worden. In de kern is het een serieuze afvalrace waar wekelijks een koppel het veld moet ruimen. En het tikkie suggestief ogende tulpje dat Chantal in de promo beet heeft belooft ook dat 't mogelijk minder braaf wordt dan 't lijkt.
Blow up is vanaf vrijdag 3 juni te zien om 20:00 uur bij RTL 4.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'