TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Expeditie ondergronds gaan vijf jongens en vijf meisjes 72 uur lang de strijd met elkaar aan. Niet op een afgelegen eiland, maar veertig meter onder de grond bij ASP Adventure in Limburg. Een voorwaarde om mee te doen is dat je tussen de 13 en 16 jaar oud bent.
De presentatie van Expeditie ondergronds is in handen van zangeres Shary-An, die vorig jaar meedeed aan Expeditie Robinson en derde werd. Wanneer Expeditie ondergronds bij Videoland en RTL te zien zal zijn, is nog onbekend.
Voor nachtbrakers staat er een mooie kwartfinale tijdens het WK voetbal op het programma: Argentinië neemt het op tegen Zwitserland. De Argentijnen willen hun jacht op de wereldtitel voortzetten, maar treffen een ploeg die dit WK al heeft bewezen lastig te kloppen te zijn.
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken