TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onze ogen laten ons duidelijk niet in de steek.
Lees ook: Alles over The Masked Singer
Met nog iets meer dan twee weken tot de start van het nieuwe seizoen van The Masked Singer kan het aftellen nu echt beginnen. We kijken er namelijk al reikhalzend naar uit om straks weer wekenlang te kunnen gissen naar de ware identiteit van maar liefst 20 nog onbekende figuren. Zij zullen wekelijks de sterren van de hemel proberen te zingen, in de hoop zo de gunst van de mensen in de studio voor zich te winnen.
Ook dit jaar is het natuurlijk vooral aan panelleden Loretta Schrijver, Monica Geuze, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard om in de studio te raden wie zich voor zich hebben. Dat gebeurt dit jaar alleen wel in een iets andere opstelling. Zo zaten Monica en Buddy vorig jaar nog aan de uiteindes, met Loretta in het midden en Carlo naast Monica. Maar nu ziet het er iets anders uit
In de video hieronder zie je - als je goed kijkt - dat Monica helemaal links zit, gevolgd door Buddy, Loretta, Carlo en vervolgens pas Gerard Joling aan de (voor ons kijkers) rechterkant.
@maskedsingernl Monica ? Yves Berendse @Monica Geuze @Buddy Vedder #themaskedsinger #RTL #TMS #terugindetijd #yvesberendse ? origineel geluid - The Masked Singer NL
Benieuwd of dat ook wat aan de dynamiek zal veranderen? The Masked Singer is vanaf 15 november iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten