TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onze ogen laten ons duidelijk niet in de steek.
Lees ook: Alles over The Masked Singer
Met nog iets meer dan twee weken tot de start van het nieuwe seizoen van The Masked Singer kan het aftellen nu echt beginnen. We kijken er namelijk al reikhalzend naar uit om straks weer wekenlang te kunnen gissen naar de ware identiteit van maar liefst 20 nog onbekende figuren. Zij zullen wekelijks de sterren van de hemel proberen te zingen, in de hoop zo de gunst van de mensen in de studio voor zich te winnen.
Ook dit jaar is het natuurlijk vooral aan panelleden Loretta Schrijver, Monica Geuze, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard om in de studio te raden wie zich voor zich hebben. Dat gebeurt dit jaar alleen wel in een iets andere opstelling. Zo zaten Monica en Buddy vorig jaar nog aan de uiteindes, met Loretta in het midden en Carlo naast Monica. Maar nu ziet het er iets anders uit
In de video hieronder zie je - als je goed kijkt - dat Monica helemaal links zit, gevolgd door Buddy, Loretta, Carlo en vervolgens pas Gerard Joling aan de (voor ons kijkers) rechterkant.
@maskedsingernl Monica ? Yves Berendse @Monica Geuze @Buddy Vedder #themaskedsinger #RTL #TMS #terugindetijd #yvesberendse ? origineel geluid - The Masked Singer NL
Benieuwd of dat ook wat aan de dynamiek zal veranderen? The Masked Singer is vanaf 15 november iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight