TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Bestemming X maken tien onbekende Nederlanders een reis door Europa in een geblindeerde bus. Onderweg krijgen de kandidaten verschillende opdrachten waarmee ze hints kunnen winnen over waar ze zijn, maar ze krijgen ook te maken met misleidingen. Aan het einde van elke aflevering moeten de deelnemers raden in welke stad ze zijn. Wie er geografisch het verst vanaf zit, moet het programma verlaten.
Tina Nijkamp volgt thuis alle verrichtingen die vanuit MIPCOM Cannes doorkomen naar Nederland en op het festival is het tweede seizoen van Bestemming X bevestigd. Eerder op de dag werd Peter van der Vorst nog uitgebreid uitgelicht. De programmadirecteur is dus ook afgereisd naar Frankrijk om vooraan te zitten bij alle nieuwe aankondigingen.
De laatste aflevering van het eerste seizoen van Bestemming X werd door minder dan 500.000 liefhebbers bekeken, maar dat kwam door concurrentie van het EK voetbal afgelopen zomer. De eerste aflevering trok nog 935.000 kijkers.
B&B Vol Liefde: 'Thomas. wat heb jij voor pooier-blouse aan?'
10:02De Bondgenoten haalt afleveringen offline na ophef over oud-deelnemer
09:57Komende week in GTST: Alomvattende alibi’s en de hernieuwde moordpoging
09:36De TV van gisteren: kijkers vol lof over de sympathieke experts in Van Onschatbare Waarde
06:47Vanavond op TV: Rutger en de buitenlanders, Vera, Commando