TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Bestemming X maken tien onbekende Nederlanders een reis door Europa in een geblindeerde bus. Onderweg krijgen de kandidaten verschillende opdrachten waarmee ze hints kunnen winnen over waar ze zijn, maar ze krijgen ook te maken met misleidingen. Aan het einde van elke aflevering moeten de deelnemers raden in welke stad ze zijn. Wie er geografisch het verst vanaf zit, moet het programma verlaten.
Tina Nijkamp volgt thuis alle verrichtingen die vanuit MIPCOM Cannes doorkomen naar Nederland en op het festival is het tweede seizoen van Bestemming X bevestigd. Eerder op de dag werd Peter van der Vorst nog uitgebreid uitgelicht. De programmadirecteur is dus ook afgereisd naar Frankrijk om vooraan te zitten bij alle nieuwe aankondigingen.
De laatste aflevering van het eerste seizoen van Bestemming X werd door minder dan 500.000 liefhebbers bekeken, maar dat kwam door concurrentie van het EK voetbal afgelopen zomer. De eerste aflevering trok nog 935.000 kijkers.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS