TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Bestemming X maken tien onbekende Nederlanders een reis door Europa in een geblindeerde bus. Onderweg krijgen de kandidaten verschillende opdrachten waarmee ze hints kunnen winnen over waar ze zijn, maar ze krijgen ook te maken met misleidingen. Aan het einde van elke aflevering moeten de deelnemers raden in welke stad ze zijn. Wie er geografisch het verst vanaf zit, moet het programma verlaten.
Tina Nijkamp volgt thuis alle verrichtingen die vanuit MIPCOM Cannes doorkomen naar Nederland en op het festival is het tweede seizoen van Bestemming X bevestigd. Eerder op de dag werd Peter van der Vorst nog uitgebreid uitgelicht. De programmadirecteur is dus ook afgereisd naar Frankrijk om vooraan te zitten bij alle nieuwe aankondigingen.
De laatste aflevering van het eerste seizoen van Bestemming X werd door minder dan 500.000 liefhebbers bekeken, maar dat kwam door concurrentie van het EK voetbal afgelopen zomer. De eerste aflevering trok nog 935.000 kijkers.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd