TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er komt weer een nieuw tv-format onze kant op, want RTL is bezig met een nieuw ‘humoristisch programma’.
De opnames gaan binnenkort van start.
Wat de naam van het nieuwe RTL-programma is, is nog niet bekend maar wel is er al wat info te lezen over wat we kunnen verwachten. In de oproep staat dat drie duo’s van bekende Nederlanders het tegen elkaar opnemen in grappige en soms absurde opdrachten. Dit allemaal onder leiding van een “zeer bekende cabaretier.” Het programma bestaat uit acht afleveringen.
Volgens Tina Nijkamp gaat het om een Belgische format en staat het internationaal bekend onder de naam The Ultimate Celebrity Carpark Showdown. Bij onze Zuiderburen was het te zien als Kamp Jeroom. Daar moesten bekende Vlamingen verschillende opdrachten doen in een parkeergarage. De presentatie was in handen van Erik van Looy en Jeroom Snelders.
Het zou zomaar eens kunnen dat Erik en Jeroom het programma ook in Nederland gaan presenteren, aangezien Erik een contract heeft bij RTL en de opnames in Belgie plaatsvinden.
Wanneer het nieuwe programma op de buis komt is nog niet bekend, maar je kan je hier wel aanmelden als publiek.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows