TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er komt weer een nieuw tv-format onze kant op, want RTL is bezig met een nieuw ‘humoristisch programma’.
De opnames gaan binnenkort van start.
Wat de naam van het nieuwe RTL-programma is, is nog niet bekend maar wel is er al wat info te lezen over wat we kunnen verwachten. In de oproep staat dat drie duo’s van bekende Nederlanders het tegen elkaar opnemen in grappige en soms absurde opdrachten. Dit allemaal onder leiding van een “zeer bekende cabaretier.” Het programma bestaat uit acht afleveringen.
Volgens Tina Nijkamp gaat het om een Belgische format en staat het internationaal bekend onder de naam The Ultimate Celebrity Carpark Showdown. Bij onze Zuiderburen was het te zien als Kamp Jeroom. Daar moesten bekende Vlamingen verschillende opdrachten doen in een parkeergarage. De presentatie was in handen van Erik van Looy en Jeroom Snelders.
Het zou zomaar eens kunnen dat Erik en Jeroom het programma ook in Nederland gaan presenteren, aangezien Erik een contract heeft bij RTL en de opnames in Belgie plaatsvinden.
Wanneer het nieuwe programma op de buis komt is nog niet bekend, maar je kan je hier wel aanmelden als publiek.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer