TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er komt weer een nieuw tv-format onze kant op, want RTL is bezig met een nieuw ‘humoristisch programma’.
De opnames gaan binnenkort van start.
Wat de naam van het nieuwe RTL-programma is, is nog niet bekend maar wel is er al wat info te lezen over wat we kunnen verwachten. In de oproep staat dat drie duo’s van bekende Nederlanders het tegen elkaar opnemen in grappige en soms absurde opdrachten. Dit allemaal onder leiding van een “zeer bekende cabaretier.” Het programma bestaat uit acht afleveringen.
Volgens Tina Nijkamp gaat het om een Belgische format en staat het internationaal bekend onder de naam The Ultimate Celebrity Carpark Showdown. Bij onze Zuiderburen was het te zien als Kamp Jeroom. Daar moesten bekende Vlamingen verschillende opdrachten doen in een parkeergarage. De presentatie was in handen van Erik van Looy en Jeroom Snelders.
Het zou zomaar eens kunnen dat Erik en Jeroom het programma ook in Nederland gaan presenteren, aangezien Erik een contract heeft bij RTL en de opnames in Belgie plaatsvinden.
Wanneer het nieuwe programma op de buis komt is nog niet bekend, maar je kan je hier wel aanmelden als publiek.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig