TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze nieuwe kennisquiz balanceert alles volgens een RTL-persbericht tussen kennis en geluk. Wie een verkeerd antwoord geeft maakt een val van vele meters hoog.
The jump wordt namelijk gespeeld op een veertig meter lange brug die de kandidaten over moeten steken om kans te maken op 50.000 euro. Gaandeweg de brug zitten er tien rijen vol valkuilen in die de deelnemers alleen kunnen overbruggen als ze een reeks stellingen juist beantwoorden.
Marieke Elsinga mag van een veilige afstand de vragen afvuren en ze heeft zin in de nieuwe klus: "De hele stellage met de brug past echt maar nét in de studio. Voor de kandidaten wordt dit zenuwslopend. Niet alleen de spanning van de quiz, maar ook het risico om meters naar beneden te vallen. Ik heb een testsprong mogen maken en kan je vertellen: het is doodeng!"
The jump is vanaf zaterdag 21 oktober te zien bij RTL 4
André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf