TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze nieuwe kennisquiz balanceert alles volgens een RTL-persbericht tussen kennis en geluk. Wie een verkeerd antwoord geeft maakt een val van vele meters hoog.
The jump wordt namelijk gespeeld op een veertig meter lange brug die de kandidaten over moeten steken om kans te maken op 50.000 euro. Gaandeweg de brug zitten er tien rijen vol valkuilen in die de deelnemers alleen kunnen overbruggen als ze een reeks stellingen juist beantwoorden.
Marieke Elsinga mag van een veilige afstand de vragen afvuren en ze heeft zin in de nieuwe klus: "De hele stellage met de brug past echt maar nét in de studio. Voor de kandidaten wordt dit zenuwslopend. Niet alleen de spanning van de quiz, maar ook het risico om meters naar beneden te vallen. Ik heb een testsprong mogen maken en kan je vertellen: het is doodeng!"
The jump is vanaf zaterdag 21 oktober te zien bij RTL 4
Partnerbijdrage
Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle