TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze nieuwe kennisquiz balanceert alles volgens een RTL-persbericht tussen kennis en geluk. Wie een verkeerd antwoord geeft maakt een val van vele meters hoog.
The jump wordt namelijk gespeeld op een veertig meter lange brug die de kandidaten over moeten steken om kans te maken op 50.000 euro. Gaandeweg de brug zitten er tien rijen vol valkuilen in die de deelnemers alleen kunnen overbruggen als ze een reeks stellingen juist beantwoorden.
Marieke Elsinga mag van een veilige afstand de vragen afvuren en ze heeft zin in de nieuwe klus: "De hele stellage met de brug past echt maar nét in de studio. Voor de kandidaten wordt dit zenuwslopend. Niet alleen de spanning van de quiz, maar ook het risico om meters naar beneden te vallen. Ik heb een testsprong mogen maken en kan je vertellen: het is doodeng!"
The jump is vanaf zaterdag 21 oktober te zien bij RTL 4
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar