TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De programmaschema's van februari en maart laten zien hoe RTL de komende weken de kaarten heeft geschud. De donderdag gaat flink op de schop.
Momenteel heeft RTL 4 moeite om donderdagavond de kijker te vinden. Zelfs publiekslievelingen Frans en Mariska Bauer trekken wekelijks minder kijkers met hun Argentijnse reissoap. De nieuwe medische quiz Is er een dokter in de zaal? van komiek Philippe Geubels lijkt met een slordige 400.000 kijkers ook geen blijvertje. Als gevolg van het zwakke aanbod is RTL geen concurrent voor NPO 1 en zelfs SBS weet de zender te passeren.
Om het tij te keren doet RTL daarom wederom een beroep op Carlo Boszhard, Irene Moors en hun volumineuze verkleedkist: De TV Kantine verhuist na tien seizoenen uit het weekend om 't nu op donderdagavond om 20.30 uur te proberen. Daarmee is Carlo maar liefst drie keer per week op primetime te zien, naast het persiflageprogramma presenteert hij ook op maandag en dinsdag het succesvolle Married at first sight.
RTL zet sowieso vol in op comedy: na De TV Kantine start een nieuwe reeks van Beste kijkers dat het uurtje vult tot Jinek begint. Dit seizoen moet het satirische tv-spel 't zonder Beau van Erven Dorens doen, hij is te druk met onder meer het komende seizoen van zijn late night talkshow.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji