TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De programmaschema's van februari en maart laten zien hoe RTL de komende weken de kaarten heeft geschud. De donderdag gaat flink op de schop.
Momenteel heeft RTL 4 moeite om donderdagavond de kijker te vinden. Zelfs publiekslievelingen Frans en Mariska Bauer trekken wekelijks minder kijkers met hun Argentijnse reissoap. De nieuwe medische quiz Is er een dokter in de zaal? van komiek Philippe Geubels lijkt met een slordige 400.000 kijkers ook geen blijvertje. Als gevolg van het zwakke aanbod is RTL geen concurrent voor NPO 1 en zelfs SBS weet de zender te passeren.
Om het tij te keren doet RTL daarom wederom een beroep op Carlo Boszhard, Irene Moors en hun volumineuze verkleedkist: De TV Kantine verhuist na tien seizoenen uit het weekend om 't nu op donderdagavond om 20.30 uur te proberen. Daarmee is Carlo maar liefst drie keer per week op primetime te zien, naast het persiflageprogramma presenteert hij ook op maandag en dinsdag het succesvolle Married at first sight.
RTL zet sowieso vol in op comedy: na De TV Kantine start een nieuwe reeks van Beste kijkers dat het uurtje vult tot Jinek begint. Dit seizoen moet het satirische tv-spel 't zonder Beau van Erven Dorens doen, hij is te druk met onder meer het komende seizoen van zijn late night talkshow.
Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War