TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In aflevering drie gaf Dennis Schouten om gezondheidsredenen de expeditie al op, maar daarna was het lange tijd onduidelijk of en hoe deelnemers het spel verlaten.
In de aflevering van zondag 19 september gaven de makers duidelijkheid over het spelverloop. Uiteindelijk kunnen spelers alleen via een duel op afvallerseiland het programma gedwongen verlaten. Op het eiland is maar plek voor twee mensen, iedere nieuwkomer moet een van de andere kiezen voor een duel. Wie verliest, vertrekt direct.
In dit geval kwam Rob Geus aan op afvallerseiland waar hij John de Bever en Eva van de Wijdeven trof. Ondanks de spanningen tussen John en Rob besloot de hygienekenner toch niet de 56-jarige volkszanger uit te dagen. Hij koos voor Eva die eigenlijk helemaal niet weg wilde en zich senang voelde op het eiland dat ze grotendeels zelf had opgebouwd. Maar Geus koos tactisch en wist zijn concurrente van het eiland te spelen.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug