TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In aflevering drie gaf Dennis Schouten om gezondheidsredenen de expeditie al op, maar daarna was het lange tijd onduidelijk of en hoe deelnemers het spel verlaten.
In de aflevering van zondag 19 september gaven de makers duidelijkheid over het spelverloop. Uiteindelijk kunnen spelers alleen via een duel op afvallerseiland het programma gedwongen verlaten. Op het eiland is maar plek voor twee mensen, iedere nieuwkomer moet een van de andere kiezen voor een duel. Wie verliest, vertrekt direct.
In dit geval kwam Rob Geus aan op afvallerseiland waar hij John de Bever en Eva van de Wijdeven trof. Ondanks de spanningen tussen John en Rob besloot de hygienekenner toch niet de 56-jarige volkszanger uit te dagen. Hij koos voor Eva die eigenlijk helemaal niet weg wilde en zich senang voelde op het eiland dat ze grotendeels zelf had opgebouwd. Maar Geus koos tactisch en wist zijn concurrente van het eiland te spelen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)