TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samantha postte op Instagram foto's van het incident en lichtte het voorval met tranen in haar stem toe bij RTL Boulevard.
Tijdens een repetitie met haar partner Marcus van Teijlingen kwam Steenwijk tijdens een dolletje ten val. Ze wist door de pijn direct dat het goed mis was. Toen ze eenmaal haar dansschoenen uit had werd zichtbaar dat de grote teen van haar rechtervoet uit de kom was. Ze moest direct naar de eerste hulp.
In het ziekenhuis werd haar teen weer in de oorspronkelijke stand gezet. Om de genezing te bespoedigen verdween ook haar voet deels in het gips. Steenwijk verliet het hospitaal in een rolstoel en kreeg het advies mee haar voet de komende dagen zoveel mogelijk te ontlasten.
Dat valt niet mee als je een dag voor de grote live finale van een dansprogramma zit. Doktoren raden haar af om op de dansvloer te verschijnen, maar Samantha wil wel heel graag: "We hadden de gaafste dans voor de finale bewaard", zo vertelde ze in Boulevard. Presentator Eddy Zoey had wel een advies: net als bij geblesseerde voetballers een spuit erin en gewoon gaan.
Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
13:34Wadie uit B&B Vol Liefde doet nu mee aan Wedding in a Week
12:03'Nieuw seizoen van realityserie Ik Geloof in Mij op komst'