TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In De noodcentrale volgt de kijker centralisten in vijf politiemeldkamers verspreid over het land: Eindhoven, Groningen, Maastricht en twee in Rotterdam. Dagelijks komen hier duizenden hulpvragen binnen. Van mensen die hun paspoort zijn verloren, tot heftige 112-meldingen. De centralisten staan vaak als eerste hulpverleners mensen bij op de meest cruciale momenten in hun leven. Aan hen de moeilijke taak om de situatie in te schatten en cruciale beslissingen te nemen.
Is de persoon aan de lijn verward of juist in levensgevaar? De kijker luistert iedere aflevering mee met een aantal binnenkomende gesprekken en wordt zo onderdeel van een pakkend hoorspel. Zo ontstaat een indrukwekkend beeld van het belangrijke werk dat centralisten doen, de grote verantwoordelijkheid die zij dragen en de betekenis van hun werk voor wie hen belt.
Dinsdag 12 juni, 21.30 uur op SBS6
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit