TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met veel trots lanceerde de zender maandag 31 augustus Dit vindt Nederland als kroonjuweel van de nieuwe vooravond.
Iedere werkdag behandelden Natacha Harlequin en Mart Grol live op televisie een uur lang actuele maatschappelijke thema's met bekende en onbekende landgenoten die rechtstreeks konden inbellen om zich met het onderwerp te bemoeien. Discussie en levendig debat stonden centraal, alleen daarom al opende Natacha iedere aflevering met haar uitnodigende slogan: "Laten we praten!"
Vanaf dag 1 verkeerde Dit vindt Nederland echter in zwaar weer. De recensies waren weinig lovend en zelfs zonder de mening van tv-kenners lieten de kijkers het programma links liggen. Gemiddeld bungelt het programma rond de 120.000 kijkers en dat is voor een groots opgezette liveshow echt te weinig.
In een verklaring laat SBS weten te betreuren dat Dit vindt Nederland in de huidige vorm onvoldoende is omarmd door het publiek. De vooravond gaat daarom op de schop: vanaf 12 oktober brengt SBS Lingo en 50/50 terug op de buis.
De laatste Dit vindt Nederland is op vrijdag 9 oktober te zien.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’