TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met veel trots lanceerde de zender maandag 31 augustus Dit vindt Nederland als kroonjuweel van de nieuwe vooravond.
Iedere werkdag behandelden Natacha Harlequin en Mart Grol live op televisie een uur lang actuele maatschappelijke thema's met bekende en onbekende landgenoten die rechtstreeks konden inbellen om zich met het onderwerp te bemoeien. Discussie en levendig debat stonden centraal, alleen daarom al opende Natacha iedere aflevering met haar uitnodigende slogan: "Laten we praten!"
Vanaf dag 1 verkeerde Dit vindt Nederland echter in zwaar weer. De recensies waren weinig lovend en zelfs zonder de mening van tv-kenners lieten de kijkers het programma links liggen. Gemiddeld bungelt het programma rond de 120.000 kijkers en dat is voor een groots opgezette liveshow echt te weinig.
In een verklaring laat SBS weten te betreuren dat Dit vindt Nederland in de huidige vorm onvoldoende is omarmd door het publiek. De vooravond gaat daarom op de schop: vanaf 12 oktober brengt SBS Lingo en 50/50 terug op de buis.
De laatste Dit vindt Nederland is op vrijdag 9 oktober te zien.
Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media
09:59SBS6 zendt concertregistratie van The Streamers in de Ziggo Dome uit