TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat verklaart Luuk Ikink in RTL Boulevard. De entertainmentrubriek had navraag gedaan over de toekomst van HLF8.
Volgens Luuk is het over en uit voor HLF8. De zender wil in het nieuwe seizoen echter blijven inzetten op een live talkshow in de vooravond. Er wordt daarom druk gewerkt aan een nieuwe show met een centrale rol voor Manuel Venderbos. De presentator en voormalig EO-coryfee kon het nieuws ontkennen noch bevestigen.
Hélène Hendriks, vaste vervanger van oorspronkelijk HLF8-boegbeeld Johnny de Mol, wilde aan RTL Boulevard niet inhoudelijk reageren op de berichtgeving. Wel verklaarde ze dat er 'zeer binnenkort' een beslissing wordt genomen over het programma.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten