TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat verklaart Luuk Ikink in RTL Boulevard. De entertainmentrubriek had navraag gedaan over de toekomst van HLF8.
Volgens Luuk is het over en uit voor HLF8. De zender wil in het nieuwe seizoen echter blijven inzetten op een live talkshow in de vooravond. Er wordt daarom druk gewerkt aan een nieuwe show met een centrale rol voor Manuel Venderbos. De presentator en voormalig EO-coryfee kon het nieuws ontkennen noch bevestigen.
Hélène Hendriks, vaste vervanger van oorspronkelijk HLF8-boegbeeld Johnny de Mol, wilde aan RTL Boulevard niet inhoudelijk reageren op de berichtgeving. Wel verklaarde ze dat er 'zeer binnenkort' een beslissing wordt genomen over het programma.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026