TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geruchten gingen al een tijdje rond, maar SBS heeft zojuist bekendgemaakt dat ze met een nieuwe dagelijkse spelshow komen genaamd Prijzenjacht. Een spel dat heel veel weg heeft van het iconische Prijzenslag van vroeger.
In het nieuwe spelprogramma Prijzenjacht strijden twee duo’s, die geholpen worden door het publiek, tegen elkaar in een reeks verschillende spellen. Ze moeten steeds één ding zien te raden en dat is wat de juiste prijs is van een product. Bijvoorbeeld wat kost een keukenmachine? Een opblaasbare hottub? Of een cruise door het Caribisch gebied?
Het duo dat de meeste punten en prijzen verzamelt eindigt in de finale en heeft kans om met de volle buit naar huis te gaan. Het publiek heeft er baat bij ‘hun’ duo te helpen, want ook zij kunnen met deze prijzen beloond worden.
De presentatie is in handen van Rob Janssen. Hij is geen onbekende bij SBS, want in 2018 presenteerde hij bij de zender ook al de dagelijkse quiz Lucky13 en was hij samen met Britt Dekker en Kalvijn te zien in Ja of Nee?
Mocht je geïnteresseerd zijn om mee te doen aan Prijzenjacht dan kan je je hier opgeven, want ze zoeken nog fanatieke kandidaten.
Prijzenjacht is vanaf maandag 1 september elke werkdag om 19:00 uur te zien op SBS6.
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'