TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een doorslaand succes is de terugkeer van Triviant niet te noemen en voor de kijkers die er wel klaar mee zijn: de kennisquiz is deze week voor het laatst te zien op NPO1. Wat komt er daarvoor in de plaats?
Triviant wist de afgelopen weken niet te imponeren met hoge kijkcijfers: die schommelen namelijk zo tussen de 400.000 en 500.000 kijkers en dat is eigenlijk te weinig voor een programma dat primetime op NPO1 wordt uitgezonden.
De vraag is dan ook of presentatrice Anniko van Santen nog een nieuw seizoen krijgt aangeboden of dat ze zich weer helemaal kan gaan toeleggen op Opsporing Verzocht, waar ze ook het gezicht van is. Na vrijdag is het in ieder geval voorlopig over en uit voor de kennisquiz.
Wat komt er daarvoor in de plaats? Een andere kennisquiz en eentje die in de regel een stuk meer kijkers weet te trekken: De Slimste Mens. Herman van der Zandt en Paulien Cornelisse zijn terug met een nieuw seizoen, waarin uiteraard ook deze editie weer een keur aan BN'ers voorbijtrekt.
Het nieuwe seizoen van De Slimste Mens is vanaf maandag 21 september iedere werkdag rond 21.30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1
SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'
09:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026