TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS6 stelt fans van Down The Road danig op de proef. De Talpa-leiding heeft namelijk besloten om het programma van Gordon opnieuw uit te stellen.
Eerder gaf SBS6 ‘optimalisatie van het uitzendschema’ nog op als reden voor het uitstellen, maar nu hult de leiding zich in stilzwijgen. Presentator Gordon laat daarentegen niet na om wel weer te reageren op het uitstel.
“Voor diegene die weer klaar zaten voor Down The Road van morgenavond de eerste aflevering staat nu voor 11 januari gepland een weekje later dus! 20:30”, schrijft de in Dubai woonachtige presentator.
Voor SBS6 heeft Gordon een Nederlandse variant gemaakt van Down The Road, het van oorsprong Belgische programma van Dieter Coppens. Voor de Nederlandse versie ging Gordon met zeven mensen met Downsyndroom op roadtrip binnen de landsgrenzen.
MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten
11:04Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:00Annet Malherbe deelt haar tv-tips: 'Ik heb Breaking Bad al drie keer gezien'