TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is meer bekend over de langverwachte terugkeer van de serie Gooische Vrouwen! Regisseur Will Koopman heeft in een interview met De Telegraaf onthuld dat de planning is om de serie in oktober uit te brengen.
We moeten dus nog wel eventjes geduld hebben. De opnames van de serie gaan binnenkort van start.
Dit jaar maakt Gooische Vrouwen na jaren van afwezigheid een comeback op televisie. Regisseur Will Koopman, die afgelopen oktober nog de Gouden Televizier-Ring won met het programma Oogappels, regisseert het langverwachte vervolg van Gooische Vrouwen. In het interview met De Telegraaf verklapt ze dat de opnames in april van start gaan.
Linda de Mol maakte eerder al bekend dat zij en Tjitske Reidinga (Claire), Susan Visser (Anouk), Lies Visschedijk (Roelien) en een groot deel van de oude cast terugkeren. Volgens Will Koopman hoeven fans van de de dramaserie niet bang te zijn over dat het 'oude gevoel' niet terugkomt. ''Ik heb de scripts gelezen en ik weet zeker dat het oude gevoel terugkomt.'' Ze is ervan overtuigd dat de serie oud en vertrouwd zal voelen.
Will Koopman verklapt dat de serie voor medio oktober op de planning staat. Vanaf dan is het resultaat op SBS6 en Videoland te zien. De officiële startdatum is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van
10:42Even Tot Hier voert verandering door in honderdste uitzending