TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door zijn overwinning in de RTL-talentenjacht mag Tavera, beter bekend als Shinshan, een bedrag van 50.000 euro bijschrijven op zijn rekening. De breakdancer was sinds zijn auditie in januari al de gedoodverfde winnaar.
Sinshan, die op aandringen van zijn moeder stopte met de Havo, wil zich volledig richten op zijn danstoekomst. "Het is moederliefde keer duizend”, zei de danser daarover.
Naar de finale van Holland's Got Talent keken 1,5 miljoen mensen. Daarmee is het de minst bekeken finale van de talentenjacht op RTL zender ooit. De finales van seizoen drie tot en met negen scoorden 2,6 miljoen, 2,5 miljoen, 1,9 miljoen, 2,4 miljoen, 1,8 miljoen, 2 en 1,6 miljoen kijkers.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar