TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tina deelt de startdatum van Onvergetelijke Liedjes, zoals het muziekprogramma zou gaan heten.
Dat Simon zijn eigen tv-programma bij AVROTROS krijgt is zeker, maar over de inhoud en startdatum was nog weinig bekend. Toch weet Tina naast de naam, Onvergetelijke Liedjes, inmiddels ook de startdatum te delen. Simon maakt 30 oktober zijn comeback op tv. Op een donderdag, dus geen zaterdagavondshow.
Tina omschreef het format van het programma eerder als volgt: "Het gaat er dan om dat vergeten liedjes van bijvoorbeeld Guus Meeuwis of andere grote artiesten worden nagespeeld door een andere artiest." Dit wil Simon ontkennen noch bevestigen. Afgelopen week gaf de zanger op radiozender 100%NL te kennen dat hij in overleg met AVROTROS nog niks loslaat, maar hij zei wel: "Wij mogen iets maken waar ik nu al heel trots op ben."
Samen met Nick Schilder en ook Kees Tol maakte Simon eerder verschillende tv-programma's, zoals Nick, Simon en Kees: Take a chance on me over ABBA en Nick, Simon en Kees: Homeward Bound over Simon & Garfunkel. Daarnaast maakten ze het programma Strandgasten en De 3 Sterren Camping. Dit wordt Simons eerste soloprogramma.
Onvergetelijke Liedjes zou dus vanaf donderdagavond 30 oktober te zien zij bij AVROTROS op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas