TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Paul Groot laat aan De Telegraaf weten dat het satirische programma niet meer terugkeert. Hij maakte het programma samen met Owen Schumacher. Afgelopen seizoen stonden ze nog samen in het theater.
In het interview stelt Paul Groot: "Koefnoen is wat mij betreft echt passé. Ik zou moeilijk nog iemand van dertig na kunnen doen als typetje. Dat moet je niet meer willen." Het programma startte in 2004 en telde vervolgens 15 seizoenen.
Ook kondigt Paul aan dat hij solo het theater in gaat. "Het is een cabaret-solo, beetje stand-up met komische en gevoelige liedjes die samen een absurdistische autobiografie schetsen. Gelardeerd met nummers van onder anderen Robert Long, Maarten van Roozendaal, Hans Dorrestijn en Frans Mulder. Misschien vraag ik een paar schrijvers om nieuwe liedjes, maar de teksten van deze grootheden bevatten al wat ik wil zeggen én ze verdienen het om nog eens te worden gezongen."
Volgens de cabaretier is het voor het eerst dat hij zoveel van zichzelf laat zien. "Dat is nieuw, zo open ben ik nimmer geweest. Het zal wel met de leeftijd te maken hebben."
Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026