TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De telefoon van cabaretier en (sinds afgelopen zomer) De Slimste Mens Lisa Loeb staat roodgloeiend. Ze wordt overspoeld met aanbiedingen voor televisieprogramma’s, vertelt ze aan De Telegraaf.
“Het effect van televisie heeft mijn leven compleet veranderd. Ik dacht dat het op een gegeven moment wel voorbij zou zijn met die aandacht, maar het gaat maar door. Mail, agenda en telefoon zijn nooit meer stil.”
Toch gaat ze niet overal op in. “Ik ga alleen dingen doen die bij me passen.” Lisa heeft inmiddels al een wekelijkse rubriek in talkshow Khalid & Sophie, ze gaat een column schrijven voor een blad en ze is bezig met een boek over haar angststoornis. Daarnaast maakt ze zelfs een eigen televisieprogramma, maar daarover is helaas nog niks bekend.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix